Zaměstnanci školy - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vedení školy
Ředitel školy: Ing. Kříž Miroslav
Zástupce ředitele: Mgr. Marková Jaroslava

Třídnictví – školní rok 2019/2020
TřídaUčebnaTřídní učitelAsistent pedagoga / Zastupující třídní učitel
Přípravný ročník
117
Bc. Orságová Vendula
AP Šárka Štorková 
1.A
Pobočka
Mgr. Jana Vozková
1.BPobočka
Mgr. Martina Hanusová
1.CPobočka
Mgr. Michaela JindrováAP Jaroslava Sušanková
2.APobočkaMgr. Dana Žemličková
2.BPobočka
Ivana HessováAP Bc. Martina Duffková
2.C413Mgr. Ilona Šlosarová
AP Hana Hrnčířová
3.A211Mgr. Lenka Vlková
3.B216Helena Palacká
3.C106Mgr. Iva SanveneroAP Bc. Cristina Vlášková
4.A112Mgr. Alena Lávičková

4.B105Mgr. Pavla Marková
4.C424Markéta Sykorová
AP Veronika Bechynská
5.A111Mgr. Božena Motlová
5.B104Mgr. Andrea Půlpánová
5.C106Mgr. Lenka Kubíková
AP Jitka Foglarová
6.A322Ing. Martina Šťovíčková
Mgr. Kateřina Šrámková
6.B301Mgr. Kateřina Šrámková - koordinátor EVVO
Mgr. Martina Šťovíčková
6.C316Mgr. Milada Nedvědová
AP Karolína Bařinová
7.A210Ing. Ivan RambousekMgr. Pavla Viewegová
7.B313Ing. Petr Kvíz
Mgr. Lenka Konvalinová
7.C212Mgr. Hana Miklušáková
AP Lenka Žabková
8.A317Mgr. Otto FriedrichTibor Tomi
8.B318Tibor Tomi
AP Kristýna Hojdová / Mgr. Petra Matějovská
9.A220Mgr. Ivana Josková - metodik prevenceAP Růžena Pinerová / Mgr. Lenka Rozlílková
9.B201Ing. Lenka RozlílkováAP Miluše Zálešáková / Mgr. Ivana Josková
Netřídní učitelé: Mgr. Lenka Konvalinová, Mgr. Pavla Viewegová, Mgr. Petra Matějovská - výchovný poradce
Bc. Jana Vejražková, Mgr. Irena Kindlová, Tibor Tomi, Mgr. Kateřina Čadová
Školní družina: Vedoucí ŠD - Helena Medková,
Vychovatelky ŠD: Bc. Jana Vejražková, Jaroslava Sušanková, Bc. Cristina Vlášková, Bc. Martina Duffková
Správce sítě: Ing. Petr Kvíz
Tříd: 25 (I. st. 15+ II. st. 10) + přípravný ročník
 
Zaměstnanci školní jídelny:
Vedoucí školní jídelny: Eva Beranová
Vedoucí kuchařka: Zdenka Valentová
Kuchaři: Andrea Komárková
Pomocní kuchaři: Petr Valenta, Ivana Giňová, Renata Dvončová, Květa Jurčíková, Alena Hakenová, Jiřina Ticháčková
Uklízečka: Eva Kopecká
Údržbář: Jiří Kapoun
Administrativní pracovníci
Asistentka ředitele: Hana Michálková
Ekonom školy:  Marcela Smutná
Mzdová účetní: Lada Dvořáková

Technickohospodářští pracovníci
Školník: Jaroslav Smutný
Úklid: Erika Strojilová, Jana Volštátová, Jana Ouřadová, Hana Klieberová, Eva Ederová



 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky