Dne 11.5. proběhlo v areálu DDM Sova okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. V kategorii mladších žáků získal náš tým v konkurenci devíti základních škol úžasné 1. místo! Tvořili ho Róza Brychtová (4.B), Bára Forstová (5.B), Jan Forst (3.B) a Adam Brill (4.A). V kategorii starších žáků jsme s velikým bodovým náskokem dosáhli též nádherného 1. místa! Tento tým tvořili Ella Dubjaková (7.B), Kateřina Malčánková (7.B), Lukáš Vondrášek (7.B) a Jan Kubeš (9.A). Všem dětem moc gratulujeme a držíme palce do kola krajského!
Otto Friedrich, Andrea Pulpánová