Úspěchy školy 2020 - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úspěchy školy
Dne 3. prosince 2020 uveřejnila Galerie výtvarného umění v Chebu na svých facebookových stránkách výsledkovou listinu vítězů výtvarné soutěže "Ze života hmyzu". Letos vše proběhlo online formou. Jakmile to situace v novém roce dovolí, galerie pozve oceněné osobním dopisem k slavnostnímu předání cen. Jako každý rok, i letos jsme dosáhli chvályhodných výsledků! V kategorii 13 - 15 let krásného 2. místa dosáhla Nela Šelepová a na 3. místě se umístila Klára Sýkorová (obě 8.B). V kategorii Kolektivní práce pak třída 1.A získala za svojí Housenku pěkné 3. místo! Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. (OF)
Velkých úspěchů dosáhl Jindra Kantor z 9.B v Logické olympiádě. Tato soutěž pořádaná Mensou ČR je unikátní, neboť neprověřuje znalosti soutěžících, ale jejich logické uvažování. Jindra v kategorii B (žáci II. stupně ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) v oblastním kole získal nádherné 3. místo! A v kole krajském pak vybojoval 10. místo! Před ním se umístili především žáci gymnázií a pouze dva studenti z Chebu! Moc ti gratulujeme! (OF)
Dne 19. 2. 2020 se konalo v prostorách chebského gymnázia okresní kolo Zeměpisné olympiády. Krásných výsledků jsme dosáhli ve všech kategorií, neboť příčky před námi obsadili především žáci gymnázií. V kategorii A získal hezké 6. místo Petr Charvát ze 6.A. V kategorii B pak na pěkném 5. místě se umístila Nela Jelínková ze 7.B a konečně v kategorii C vybojoval krásné 3. místo Jan Bubanec z 8.B! Všem moc děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. (OF)
Dne 14. 2. 2020 proběhlo v DDM SOVA Cheb okresní kolo v Olympiádě v anglickém jazyce. Skvělého výsledku v kategorii 8. a 9. tříd zde dosáhl Max Dostál z 9.B, když obsadil krásné 2. místo! Tím si zabezpečil postup do kola krajského, které se bude konat v březnu. Děkujeme a držíme palce! (OF)
Dne 24. 1. 2020 proběhlo v prostorách chebského bazénu okresní kolo plaveckých závodů. Náš tým II. stupně si vybojoval nádherné 1. místo, tím i postup do kola krajského. Bohužel v termínu konání byla část dívek spolu s učiteli Tv na lyžařském výcviku, proto jsme postup přenechali další škole. Vítězné družstvo tvořily Sofie Kostenecká (7.A), Ieva Kostenecká (7.C), Lucie Mašková (8.B), Barbora Benýšková (8.B), Agáta Hodinová (8.B), Hana Danylecová (9.B) a Kateřina Čechová (9.B). Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. (OF)
Dne 4. 2. 2020 proběhlo v DDM Sova okresní kolo olympiády v německém jazyce. V kategorii 6. a 7. tříd nádherné 3. místo vybojovala Eliška Drbalová ze 7. B. V kategorii 8. a 9. tříd pak Valerie Takáčová (8. A) získala krásné 4. místo a Hana Danyhelcová (9. B) pěkné 6. místo. Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy! (OF)
Dne 29. ledna 2019 jsme z rukou pana starosty obdrželi ocenění spolu s peněžitým darem za 1. místo ve vánoční soutěži " O nejkrásnější květináč". Již třetím rokem, kdy tato soutěž chebských základních škol probíhá, jsme obhájili prvenství! Hlavní dík patří vám všem, kteří jste naše dílo podpořili svými lajky na facebookových stránkách města Chebu. Letos jsme získali neuvěřitelných 1062 lajků!!! Což byl rekord za celou historii soutěže. (OF)
Dne 15. ledna 2020 proběhlo v areálu DDM Sova okresní kolo dějepisné olympiády. Z 28 soutěžících se na krásném 7. místě umístil Jan Bubanec (8.B), kdy příčky před ním obsadili pouze žáci gymnázií a jedné ZŠ z Mariánských Lázní. Honza byl tedy ze všech účastníků reprezentujících základní školy v Chebu nejlepší!!! Gratulujeme! (OF)
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky