Fotogalerie - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Školní družina
Maškarní bál ve školní družině
Vánoce ve školní družině
Maškarní bál 2018
Vánoce 2017
Drakiáda 2017
Halloween 2017
Dětský den
Maškarní bál únor 2017

Bobování a hrátky na sněhu.
Vánoční besídka
Pouštění draků
 Halloween
Náš školní rok jsme zakončili již tradičně stopovanou. Děti s nadšením plnily připravené úkoly a na konci cesty je čekal poklad v podobě sladké odměny.
Počasí nám přálo! Sportovní den v naší školní družině se vydařil! Děti si zasoutěžily v několika disciplínách a zahrály si kolektivní hry. (HM)
Hlavní program Dětského dne začal ve slunečném odpoledni na školním hřišti. Na jednotlivých stanovištích děti soutěžily o razítka, která pak vyměnily za sladkou odměnu. Každé oddělení bylo obdarováno deskovou hrou a hračkami. (HM)
Celý prosinec jsme se s dětmi v družině věnovali přípravám na Vánoce. Aby se nám čekání na tyto svátky zpříjemnilo, vyráběli jsme spoustu obrázků a výrobků s vánoční tématikou, kterými jsme školní družinu vyzdobili. Rodičům jsme vyrobili vánoční dárečky a při vší té práci jsme si zpívali vánoční koledy.
I v družině jsme si udělali Štědrý den, ozdobili jsme si vánoční stromeček a pod ním si předali drobné dárečky a nové hry do družiny. Nakonec jsme se pustili do mlsání cukroví, které děti připravily na kroužku vaření.

I přes velmi teplý podzimní den, dětem draci velmi nádherně létali.
Halloween party proběhlo v tělocvičně školní družiny 27. října.
Některé děti si masky zhotovily samy, jiní si donesli kostýmy z domova. Děvčata se sama nalíčila. Před akcí si děti vyrobily plakáty, pomalovaly si dýni, zapálili jsme si společně svíčky. Nejdříve si všichni zatancovali na písničky o strašidlech, poté si děti zasoutěžily. Např. v hodu míčem na koš, v kuželkách, v provlékání provázku oděvem na rychlost i matematické soutěžení.
Všichni, kdo se zúčastnili, byli sladce odměněni.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky