Úspěchy školy 2019 - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úspěchy školy
Dne 5. 2. 2019 proběhlo v DDM Sova okresní kolo soutěže v německém jazyce. Ze školního kola sem postoupili Valérie Takáčová ze 7.A, Nikola Schützová a Michaela Schützová z 9.B. Hezkého výsledku pak dosáhla Valérie, když v těžké konkurenci jedenácti soutěžích získala krásné 4. místo. Gratulujeme! (MŠ)

Dne 7. 2. 2019 proběhla v dětské knihovně v Chebu čtenářská soutěž 4. a 5. tříd "Nekoktám, čtu!". Vynikajícího výsledku dosáhl David Rubáš ze 4.B, když ve své kategorii získal nádherné 1. místo. Tímto si zajistil postup do kola krajského, které proběhne 15. 3. 2019 v Karlových Varech. Gratulujeme a držíme palce! (AP)

Dne 30. 1. 2019 se žáci Kateřina Zemanová (9.B), Daniela Varvařovská (9.B) a Antonín Liďák (9.A) zúčastnili okresního kola Matematické olympiády pořádané v prostorách Gymnázia Cheb. Naše škola náležela jen mezi dvě základní školy v celém okresu, které se do tohoto kola probojovali. Výše zmínění žáci se tedy v soutěži střetli především se studenty Gymnázia Cheb a Svobodné chebské školy. V těžké konkurenci se nenechali zahanbit a Kateřina Zemanová se ziskem 12 bodů se stala úspěšnou řešitelkou! Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (LR)
Dne 16.1. 2019 proběhlo v DDM Sova Cheb okresní kolo olympiády z Dějepisu. V těžké konkurenci 29 soutěžících se umístil Marek Grill z 9.A na krásném 7. místě! Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. (IK)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky